Шановні панове!

Фірма «Спец-ТV» заснована в 1995 році спеціалістами Одеського НДІ Телевізійної Техніки та спеціалізується на розробці та виробництві радіоелектроних виробів в наступних галузях:

  • системи колективного та індивідуального прийому програм ефірного телебачення;
  • системи кабельного телебачення;
  • спеціальні телевізійні системи спостереження та охорони;
  • системи радіопередачі та радіоприйому аналогової та цифрової інформації в діапазоні до 2.5 ГГц;
  • спеціальні розробки по ТЗ Замовника.

Підприємство оснащене сучасною вимірювальною та обчислювальною технікою, обладнаними приміщеннями, кваліфікованими спеціалістами.

На сьогоднішній день використовується обладнання та освоєна технологія виробництва РЕА на елементах поверхневого монтажу (SMD), налагоджені виробничі зв’язки з вітчизняними та зарубіжними постачальниками радіокомпонентів.

В нових розробках, в основному, використовується комплектуючі провідних виробників радіокомпонентів: Philips, Motorola, Siemens, Murata.

Неперервно відбувається поповнення та модернізація виробничої та вимірювальної бази підприємства, інформаційний пошук, вдосконалення технічних характеристик виробів, що випускаються серійно.

Ми можемо достатньо оперативно наводити технічні характеристики та конструктивне виконання випускаємих виробів у відповідності до вимог Замовника.

Підприємство має можливість проведення науково-дослідних та експериментально-конструкторських робіт у вищезазначених галузях по ТЗ Замовника з видачею повного комплекту документації та наступною організацією серійного виробництва на власних потужностях або на інших підприємствах України.

Забезпечення високого технічного рівня выпускаємих виробів та відповідність їх світовим стандартам, при мінімально можливих цінах — основна задача нашої фірми.

Ми постійно вдосконалюємо технічні характеристики та можливості випускаємого обладнання. Все обладнання поставляється з гарантією. Наші спеціалісти забезпечать Вам грамотну технічну підтримку у питаннях застосування нашого обладнання.

Ми раді допомогти Вам своєю продукцією в організації та розширенні вашого бізнесу.

Бажаємо удачі та процвітання!