Вітаємо Вас на сайті фірми «Спец-TV»!

Наша компанія більше 25 років займається розробкою та виробництвом радіоелектронних виробів та обладнання для організації телевізійного мовлення, а саме:

• системи колективного та індивідуального прийому програм супутникового, кабельного та ефірного телебачення;

• системи радіопередачі та радіоприйому аналогової і цифрової інформації в діапазоні до 2.5 ГГц;

• спеціальні розробки по технічному завданню Замовника.

Наші пристрої дозволяють приймати ефірний цифровий сигнал або сигнал з супутника, мультиплексувати і направляти його в IP мережу. Також можливо організувати прийом з асинхронного послідовного інтерфейсу ASI та формувати транспортний потік у форматі DVB-C. Є й інші комбінації обробки сигналів. Також фірма займається виробництвом обладнання для організації системи умовного доступу до перегляду телевізійних програм.

Підприємство оснащене сучасною вимірювальною і обчислювальною технікою, обладнаними приміщеннями, кваліфікованими спеціалістами, які мають колосальний досвід роботи в цій області.

На сьогоднішній день використовується обладнання і освоєна технологія виробництва РЕА на елементах поверхневого монтажу (SMD), налагоджені виробничі зв’язки з вітчизняними та зарубіжними постачальниками радіокомпонентів.

У нових розробках, в основному, використовується комплектуючі провідних виробників радіокомпонентів: Intel, Fujitsu, ATMel, STMicroelectronics та інші.

Безперервно відбувається поповнення і модернізація виробничої та вимірювальної бази підприємства, інформаційний пошук, вдосконалення технічних характеристик виробів, що випускаються серійно.

Ми можемо досить оперативно приводити технічні характеристики і конструктивне виконання виробів у відповідність до вимог Замовника.

Підприємство має можливість проведення науково-дослідних і експериментально-конструкторських робіт в вищезазначених областях по технічному завданню Замовника з видачею повного комплекту документації та подальшою організацією серійного виробництва на власних потужностях або на інших підприємствах України.

Забезпечення високого технічного рівня виробів, що випускаються і відповідність їх світовим стандартам, при мінімально можливих цінах – основне завдання нашої фірми.

Ми постійно вдосконалюємо технічні характеристики і можливості устаткування, що випускається і не бажаємо зупинятися на досягнутому! Все обладнання поставляється з гарантією. Наші фахівці забезпечать Вам грамотну технічну підтримку в питаннях застосування нашого обладнання.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте:

– кваліфіковану допомогу і оперативну обробку замовлення;

– стабільну якість обладнання;

– мінімальні терміни поставки;

– технічна підтримка в процесі експлуатації обладнання.

Ми раді допомогти Вам своєю продукцією в організації і розширенні вашого бізнесу.

Бажаємо всім успіху та процвітання!